درباره ما
درباره گروه بازرگانی سودبر
بازرگانی سودبر در سال 1345 هجری شمسی به دست اسرافیل سودبر تاسیس گردید . این مجموعه در ابتدا فعالیت خود را با یک باب مغازه در خیابان قزوین آغاز و امروز به لطف خداوند و پشتکار و همت فرزندان و نوه های مرحوم اسرافیل سودبر ، این بازرگانی با نزدیک به 10 شعبه در نقاط مختلف تهران از جمله خیابان قزوین ، خیابان امیر کبیر(چراغ برق) ، جاده ساوه و ... ، و همچنین به خدمت گرفتن حدود 200 نفر نیروی انسانی در حال خدمت رسانی به سراسر ایران میباشد.
در سال 1371 این مجموعه بر آن گشت تا با ایجاد بخش بازرگانی و واردات قطعات یدکی انواع ماشین آلات سنگین و راهسازی و اتوبوس قدمی بزرگ و مهم را در جهت گسترش زمینه فعالیت خود بردارد ، که با تلاشهای فراوان و انعقاد قرارداد های انحصاری با بسیاری از شرکت های معتبر در سراسر دنیا در جهت تامین قطعات اصلی به این مهم دست یافت.
این بازرگانی با قدمت بیش از 50 سال خود همواره تمرکز خود را بر مشتری مداری معطوف نموده و بر آن باور بوده است که کیفیت محصولات و خدمات ، احترام به مشتری و سرعت و دقت در ارائه خدمات به مشتری از اصول اولیه و اساسی این مجموعه میباشد .
و همین باور باعث گردیده که در طول این سالها از طرف بسیاری از شرکتهای معتبر اروپایی و داخلی موفق به در یافت جوایز و گواهینامه های بسیاری گردد، از جمله میتوان به جایزه بهترین عملکرد از سوی شرکت Euroricambi برای 4 سال ، کسب گواهینامه از سوی شرکت های Dph ، Hengst ، Omp ، Laso و Euroricambi و همچنین در یافت گواهینامه بهترین مرکز خدمات پس از فروش از طرف شرکت رنا برای 3سال متوالی اشاره کرد .
شایان ذکر است که این مجموعه با توجه به توسعه فعالیتهای خود هم از نظر وسعت فیزیکی و هم از نظر کیفی موفق به دریافت گواهینامه های بین المللی مدیریت کنترل کیفیت ISO9001-2000 و همچنین گواهینامه زیست محیطی ISO14000 گردیده است. و در آخر آنکه ، تمام تلاش و هدف بازرگانی سودبر خدمت رسانی و ارائه قطعات یدکی با کیفیت و اصل به مشتریان عزیز میباشد. چرا که اصل و باور این مجموعه بر مشتری مداری و رضایت مشتریان میباشد.
©2022 Soodbar, All Right Reserved