سخنی با مشتری
سخنی با مشتریان
بر اساس مستندات ، هزینه قطعات ، تعمیرات و سرویس نگهداری تنها ۶% از کل هزینه های خودرو را تشکیل میدهد ، بنابراین جدی نگرفتن تعمیر و کیفیت قطعات خریداری شده و صرفه جویی در هزینه های این بخش کار درستی نیست. انتخاب قطعات و سرویس مناسب ، همواره کلید اصلی دستیابی به بیشترین بهره وری خودرو میباشد.

- تلاش در گروه بازرگانی سودبر این است که کالای با کیفیت و با اصالت تولید شده توسط شرکت های معتبر و دارای سابقه درخشان در امر تولید قطعات یدکی را ارائه نمائیم .

اسامی شرکت های ارائه شده خود بیانگر بها دادن ما به کیفیت قطعات و همچنین موفقیت ما در رسیدن به این هدف ارزشمند میباشد.

علاوه بر کیفیت بالای قطعات ارائه شده ، تلاش کرده ایم با مهیا کردن طیف وسیعی از قطعات در انواع خودرو های سبک و سنگین در رفع نیاز های وسیع مشتریان گامهای موثری برداریم.

- بمنظور کمک به تشخیص کالاهای اصلی از کالاهای دیگر توسط مشتریان ، گروه بازرگانی سودبر از سال ۱۳۷۶ کلیه اقلام خود را با برچسب اطمینان (هولوگرام) خود عرضه نمود.که بیانگر اطمینان و پشتیبانی تمام و کمال ما از کیفیت و اصالت کالاهای ارائه شده بود.

علاوه بر برچسب هولوگرام سودبر ، از سال ۱۳۸۰ برچسب حاوی شماره ثبت شده که بیانگر جدیت ما در مبارزه با کالاهای تقلبی و جلوگیری از سوء استفاده کنندگان و هشدار پیگیری توسط مراجع قضایی بود ، بر روی کالاها الصاق گردید.

از سال ۱۳۹۴ همزمان با توزیع قطعات یدکی خودرو با برچسب شناسا ، کلیه کالاهای عرضه شده توسط گروه بازرگانی سودبر دارای این برچسب میباشد.

برچسب شناسا که توسط شرکت مبتکران توسعه و تجارت فیدار و زیر نظر اتحادیه صنف فروشندگان لوازم یدکی خودرو رسماً ثبت گردیده است و کلیه موارد امنیتی به منظور جلوگیری از سوء استفاده کنندگان در آن پیش بینی گردیده است، با هدف شناسایی کالاهای اصیل به مشتریان برروی قطعات یدکی خودرو نصب میشود.

اطمینان به خرید کالای اصل و با کیفیت توسط مشتریان به علاوه نصب صحیح کالاها ، موجب دستیابی به عمر مفید طولانی و عملکرد بهینه قطعات میشود.

با تاسیس مرکز خدمات پس از فروش سعی شده است زنجیره خدمات خود را تکمیل و به ارائه مستقیم خدمات به مشتریان ارزشمند بپردازیم. با ارائه بهترین و سریع ترین سرویس به مشتریان با استفاده از دانش فنی ، ابزار و تعهدی بی نظیر به انجام وظیفه خود افتخار مینمائیم.

معتقدیم جای خالی آموزش فنی و مشاوره های تکنیکی در بخش عرضه قطعات یدکی خودرو و تعمیرات کاملا حس میشود. به همین دلیل در سال ۱۳۹۵ با برگزاری دوره های آموزشی توسط مدرسین مجرب ، تلاش گردیده است این نقصان که موجب خسارت فراوان به اولا فروشندگان قطعات ، ثانیاً تعمیرکاران و تکنسین ها و از همه مهمتر مصرف کنندگان میشود ، برطرف گردد.

مراکز خدمات پس از فروش ما همواره آماده ارائه مشاوره فنی به همکاران عزیز میباشد.
©2023 Soodbar, All Right Reserved